POCZĄTEK !!!!!

Wszystkie strony i podstrony na lewym panelu są w przeróbce (a właściwie w budowie od nowa) i trochę to potrwa. Wpisy blogowe będą się jednak ukazywać jak dotychczas, zapraszam więc niezmiennie do zaglądania!

Proponuję przeczytanie tych kilku słów rzeczywiście na początek kontaktu z moim blogiem. Piszę je w marcu 2020 roku, zaś faktyczny początek funkcjonowania blogu miał miejsce dokładnie cztery lata temu, o czym zaświadczają powstałe w owym czasie artykuliki informacyjne, widoczne jako podstrony (“Śladami Magellana” i “O co chodzi”).
Trochę się od wtedy zmieniło ; cytowany wówczas Krzysztof L. czytuje (mam nadzieję) bloga poprzez niebiańską sieć internetową, a ambitne pomysły nakreślone w “O co chodzi” uległy dzięki paroletniej pisaninie i przemyśleniom weryfikacji, o czym jeszcze poniżej.
Nie zmieniła się natomiast w tym czasie władza w kraju, oraz to, że moja podróż szlakiem Magellana pozostaje ciągle w sferze wirtualnej. Ten stan rzeczy jest wysoce niezadowalający i domaga się pilnych działań naprawczych….